Субота, 20.04.2024, 07:28
Вітаємо Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Права людини в школі (VS "Соціум")

Меню сайту
Форма входу
Друзі сайту
Статистика
Наше опитуваня
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 38

"Цирк метеликів" - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Дискусійний форум » Актуальні питання » "Цирк метеликів" (Людина та її можливості.)
"Цирк метеликів"
ТатьянаДата: Субота, 29.11.2014, 06:25 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Тобі здається, що життя відвернулося від тебе? Ти вважаєш, що у тебе немає можливостей хоч щось змінити у своєму житті? І всі тобі про це говорять?
Пропоную переглянути відео "Цирк метеликів". Фільм про мотивацію, внутрішні приховані резерви людини і не тільки....


Після перегляду фільму запрошую до обговорення на форумі.
Які почуття та емоції викликав у вас цей фільм? Як ви вважаєте - про що він? Що вас вразило найбільше? Що важливого для вас особисто є у фільмі? Кому і чому ви рекомендували б переглянути цей фільм?



Когда ты думаешь, что жизнь отвернулась от тебя, посмотри на неё с другого ракурса.
 
MariyaДата: Субота, 29.11.2014, 08:41 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Проверенные
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибо за видео. Сильно! Поражает жизненная мудрость руководителя Цирка бабочек, его умение рассмотреть достоинства человека независимо от его образа жизни и физического состояния. И не только самому рассмотреть, но и помочь другим это увидеть, и в первую очередь раскрыть глаза самому человеку на его возможности. Запомнилось: "Твоё преимущество в том, что ты не похож на других. Ведь чем сложнее борьба, тем значительнее победа". И такая искренняя радость Уилла, вкусившего сладость победы над собой...
А еще я подумала: как важно, чтобы в жизни каждого человека в нужный момент рядом оказался тот, кто скажет: "Я верю в тебя. Ты справишься. Ты особенный, потому что не похож на других".
 
tazale94Дата: Четвер, 25.12.2014, 08:52 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Проверенные
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Історія про перемогу над собою і своїми страхами, про силу духа і людяність.

10 балів! Дякую
 
lida1961Дата: Четвер, 25.12.2014, 09:12 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Проверенные
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Фільм викликає двоякі відчуття: співчуття і гордість за людську силу духу.
Рекомендувала б подивитись фільм фізично здоровим людям, які впадають у відчай через дрібниці.
 
galina_ivanenkoДата: Четвер, 25.12.2014, 09:17 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Проверенные
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже повчальне відео. Коли людина тільки захоче, то може стати сильнішим і ким  хоче.  І коли складніша боротьба тим значніша перемога. Людські  можливості дуже великі, потрібно тільки вірити в свої сили.
 
okhlivnukДата: Четвер, 25.12.2014, 09:19 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Проверенные
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Не можу сказати, що від ролику маю позитивне враження. Але, на мою думку, варто відмітити, спосіб спілкування Мендеса. Він ставився до людей з повагою. Страшно собі уявити в якому оточенні жили люди, яких він до себе забрав, не дивно що і вони буди злими з іншими, адже людина зі свого "сховища добра" добра віддає добре, а коли там зло, то таке і віддає. Мендес "нажимав" на найцінніше - людську гідність! Думаю це секрет успішного спілкування та і взагалі будь-якої взаємодії з людьми. Винесла урок для себе в тому, як варто звертатися до людей, коли хочеш допомогти, саме таке ставлення пробуджує бажання людини жити.
 
kordi-2006Дата: Четвер, 25.12.2014, 09:21 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Проверенные
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже дякую за відео та ще раз нагадування,що навіть якщо тобі здається, що в тебе немає виходу-то це не правда,бо все залежить від тебе і твого сприйняття ситуації! Фільм-вражаючий! Примушує одночасно плакати, посміхатися,захоплюватися,але найголовніше захоплюватися силою волі головного героя. Фільм демонструє людське прагнення до життя, бажання жити і отримувати задоволення від всього, що тебе оточує, а найголовніше прагнення до зміни на краще! Все у руках кожного з нас! Найбільше мене вразило-прагнення до життя,самореалізації,але ще вміння очолювача цирку (директора) показати інший бік монети,що кожного із нас змушує подувати і про своє власне життя! Цей фільм я б порадила дивитися всім хто розчарувався,опустив руки чи перестав вірити у власні сили,але чесно кажучи, я б радила його показувати всім,особливо молоді,щоб кожен з нас ще більше цінив,те,що ми маємо!
 
SySunДата: Четвер, 25.12.2014, 23:29 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Проверенные
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вражаюче відео. Є над чим замислитись. Фільм є як приклад адаптації людини-інваліда в колективі. І оточуючі повинні розуміти, що таким людям потрібна не зневага, а навпаки, пдтримка і терпимість, адже в житті ми всі різні,проте всі абсолютно рівні.
 
NellyДата: Четвер, 25.12.2014, 23:54 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Проверенные
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Насправді відео є неймовірно повчальне. Часто ми всі думаєм і відчуваємо себе безпорадними і немічними. А в даному відео зображено як маленька людина переборює себе і воює з навколишнім світом. І на кінцевому етапі він розуміє, що здатен на все те, що й інші, не зважаючи на будь-які вади.
 
vika23456Дата: Середа, 20.01.2016, 14:31 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Проверенные
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Вражаюче, повчальне  і захоплююче відео. на мою думку на питання, що мене вразило найбільше. Я скажу, що я захоплююсь людьми ,  які сильні духом незважаючи на свої якісь фізичні вади  вони досягають поставленої перед собою мети. Нам варто повчитись в них наполегливості, терпимості і силі волі. Долаючи перешкоди людина знаходить в собі сили , відкриває нові можливості.
 
bohdana26Дата: Вівторок, 26.01.2016, 09:31 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Проверенные
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Відео дуже вразило. Емоції переповнюють. цей фільм про людське ставлення одних до інших. Мене вразила простота високоуспішних людей  та те що герої дали зрозуміти людині з особливими потребами, що він потрібний і може досягти найвищих висот. Цей фільм рекомендувала  для перегляду в школі на виховних  годинах, годинах спілкування для усвідомлення того, що хоч ми й всі різні, але всі ми  рівні.
 
tanyakurilenkoДата: Вівторок, 26.01.2016, 09:33 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Проверенные
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже важке відео про перемогу над собою.
 
bardik-olgaДата: Вівторок, 26.01.2016, 09:34 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Проверенные
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Добре, що людині повірили. Таке буває не з кожним. Вірити в себе  можна, але, якщо немає підтримки, то можливості можуть бути не використані
 
vasilewsckaiaДата: Вівторок, 26.01.2016, 17:31 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Проверенные
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Фільм вразив. Що ресурс людини дуже сильний, що якшо людина зачоте в неї все вийде, головне ВІРИТИ!!!!
 
larisa04041971Дата: Вівторок, 26.01.2016, 17:53 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Проверенные
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Фільм про те, що саме головне для людни - повірити в себе!
Кожна людина на цій Землі потрібна і унікальна! Але інколи дуже важко повірити в себе, коли ТИ не такий, як усі, коли ТИ особливий! Не завжди є підтримка з боку рідних, близьких, друзів, оточуючих.Інколи світ буває дуже жорстокий. дуже добре коли на життєвому шляху зустрічаються люди, які повністю можуть змінити життя. Вражає життєва мудрість керівника, який сказав дуже важливу фразу "Твоя перевага в тому, що ти не схожий на інших." А ще дуже гарні слова "Чим складніша боротьба, тим значиміша перемога!".
колектив, в який потрапив один з головнихгероїв допоміг знайти себе і розкрити!
Дуже важливодати зрозуміти людиі, що вона потрібна!!! І все вийде!!! Головне - повірити в себе!!!
 
Форум » Дискусійний форум » Актуальні питання » "Цирк метеликів" (Людина та її можливості.)
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук: